Nedan följer schemat för vårterminen 2018 med start 15e Januari. För uppdatering om eventuellt inställda pass eller eventuella extrapass: bli medlem i vår facebooksida.

Måndag
05.00-06.00 Grappling Basic-Avancerad A-hallen (Tony)
06.00-07.00 BJJ/SW Basic-Avancerad (Koncept tema-sparring) A-hallen (Åke)
17.00-18.25 MMA Basic A-hallen och B-hallen (Sero)
18.30-19.55 BJJ Basic A-hallen (David/Annika)
20.00-21.30 BJJ Avancerad A-hallen (Nils)
20.00-21.30 BJJ Intermediate B-hallen (Daniel/Jonas)

Tisdag
06.00-07.00 BJJ/SW Basic-Avancerad (Koncept tema-sparring) A-hallen (Åke)
17.00-18.00 BJJ Ungdomar A-hallen och B-hallen (Daniel/Linn/Tomas/Norea)
18.00-19.00 Thai Basic A-hallen (Anna/Gonzalo/Christian)
18.00-19.00 Thai Intermediate B-hallen (Mathias/Ragnar)
19.00-20.25 Thai Avancerad A-hallen (David)
19.00-20.30 BJJ/SW Basic-Avancerad (Koncept tema-sparring) B-hallen (Åke)
20.30-21.30 SW Minst en termins erfarenhet av SW/MMA A-hallen (Oliver)

Onsdag
05.00-06.00 Grappling Basic-Avancerad A-hallen (Tony)
06.00-07.00 BJJ/SW Basic-Avancerad (Endast sparring) A-hallen (Åke)
16.30-17.30 MMA Basic A-hallen och B-hallen (Welat)
17.30-19.00 MMA Avancerad A-hallen (Farshad)
19.00-20.30 BJJ Avancerad A-hallen (Nils)
19.00-20.30 BJJ Intermediate A-hallen (Daniel/Jonas)
20.30-22.00 BJJ Basic A-hallen (David/Annika)

Torsdag
06.00-07.00 BJJ/SW Basic-Avancerad (Koncept tema-sparring) A-hallen (Åke)
11.00-12.00 SW Basic-Avancerad (Gustav/Rebecka)
17.00-18.25 BJJ Ungdomar A-hallen och B-hallen (Linn/Daniel/Tomas/Norea)
18.30-19.55 Thai Basic A-hallen (Anna/Gonzalo/Christian)
18.30-19.55 Thai Intermediate B-hallen (Mathias/Ragnar)
20.00-21.25 Thai Avancerad A-hallen (David)
20.00-21.30 BJJ Drillpass B-hallen (Norma)

Fredag
05.00-06.00 Grappling Basic-Avancerad A-hallen (Tony)
06.00-07.00 BJJ/SW Basic-Avancerad (Koncept tema-sparring) A-hallen (Åke)
17.00-18.25 SW Intermediate-Avancerad A-hallen (Gustav)
MMA Avancerad annonseras ut på facebook

Lördag
10.00-11.50 Öppen Matta Marksparring A-hallen och B-hallen (Anders/Gustav/Rebecka)
12.00-13.00 Barnträning 6-9 år A-hallen (Linn/Sebastian/Jon/Tupac)
13.10-14.40 Thai Sparring Intermediate-Avancerad (Johan/Gustaf)

Söndag
11.00-13.00 Ungdoms- och barnsparring A-hallen (Erik)
16.00-18.00 BJJ Avancerad A-hallen (Anders/Mårten)
18.30-20.00 Thai Basic-Avancerad A-hallen (David/Christian/Anna)